Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

KK Vojvodina – Morava 57 : 55

Objavljeno u Sport

Objavljeno October 22, 2013 Nema komentara

kosarkaska-loptaKošarkaši Morave iz Vladičinog Hana poraženi su, u 3. kolu Druge lige, u Novom Sadu od ekipe Vojvodine, rezultatom 57:55 i samo zahvaljujući sreći, koja im nije bila naklonjena, nisu došli do značjane pobede. Odlično su Hančani otvorili utakmicu i u prvoj četvrtini poveli sa osam koševa razlike. Igali su dobro i u nastavki i na poluvremenu otišli sa vođstvom od 34:26.Do pada u igri došlo je u trećoj četvrtini koju su domaći dobili sa 17:11, ali su Hančani i dalje vodili sa dva poena razlike.U dramatičnoj poslednjoj četvrtini, posebno u finišu meča, Novosađani, iako proglašeni za favorite meča, imali su puno sreće, dobili sa 14:10, što je u ukupnom skoru bilo 57:55.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi KK Vojvodina – Morava 57 : 55. Možda želite da dodate Vaš komentar ?