Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

FK Partizan je donirao Dinamu 1000 stolica

Objavljeno u Sport

Objavljeno February 26, 2014 Nema komentara

Stolice za stadionDonacija FK Partizan FK Dinamo iz Vranja. Zalaganjem gradonačelnika Vranja Zorana Antića I Darka Filipovića,gradskog većnika za sport,FK Partizan je donirao Dinamu 1000 stolica crvene boje koje će na Jumkovom stadionu biti postavljene narednih dana. Darko Filipović,ističe da je donacija FK Partizan veoma značajna za naš grad,prvenstveno za naše navijače, dalji tok prvenstva i nastavak takmičenja za naš klub. Filipović očekuje nastavak saradnje sa pomenutim klubom.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi FK Partizan je donirao Dinamu 1000 stolica. Možda želite da dodate Vaš komentar ?

Ostavite komentar