Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Srebrna i bronzana medalja za Vranjance

Objavljeno u Sport

Objavljeno September 11, 2017 Nema komentara

Na Evropskom juniorskom prvenstvu u kik boksu, održanom   u areni ,,Boris Trajkovski “ u Skoplju, učestvovalo je  1536 takmičara iz 37 zemalja. Srpska reprezentacija osvojila je 11 zlatnih, 4 srebrne i 4 bronzane medalje . U sastav reprezentacije Srbije učestvovali su i  Vranjanci,  Andrija Stamenković, iz KBK „Junior“ Vranje i Marko Dinčić iz KBK ,,Vranje” . Andrija Stamneković   osvojio za reprezentaciju Srbije,  treće mesto i bronzanu medalju u disciplini lou kik, pobedivši takmičara iz Izraela. Marko Dinčić, u disciplini K1 pobedio je  Moldavca u četvrtfinalu i takmičara iz Hrvatske u polufinalu, dok je u finalu izgubio  i osvojio srebrnu medalju.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Srebrna i bronzana medalja za Vranjance. Možda želite da dodate Vaš komentar ?