Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Vranjske odbojkašice poražene u Smederevu

Objavljeno u Sport

Objavljeno December 18, 2017 Nema komentara

Vranjske odbojkašice poražene u Smederevu. U 10. kolu Prve lige Srbije Ženski odbojkaški klub Vranje izgubio je kao gost meč sa ekipom Smedereva rezultatom 3:2. U napetoj i neizvesnoj utakmici koja je trajala više od dva sata, Vranjanke su prva dva seta rešile u svoju korist i povele sa 2:0. U drugom delu meča, naročito u finišu susreta, koncentracija Vranjanki padala je iz minuta u minut i one su izgubile treći i četvrti set, pa su Smederevke izjednačile na 2:2. Zadnji peti set odbojkašice Vranja nesrećno su izgubile sa dva poena razlike i tako ostale bez bodova. Posle ovog kola, Ženski odbojkaški klub Vranje sa 18 bodova zauzeo je sedmo mesto na tabeli Prve lige Srbije, što je, po mišljenju trenera Dragana Mratinkovića ispod očekivanja i kvaliteta njegovih igračica. “Očekujem da ćemo na proleće nadoknaditi propušteno, jer smo stekli solidno iskustvo koje će nam pomoći da ne napravimo greške koje smo činili jesenas, naročito da ne dozvolimo kikseve na svom terenu”, poručio je kragujevački stručnjak, strateg vranjskih odbojkašica.