Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Poraz vranjskih odbojkasica

Objavljeno u Sport

Objavljeno February 12, 2018 Nema komentara

Poraz vranjskih odbojkasica kod kuce. U 15. kolu Prve lige Srbije, |enski odbojkaski klub Vranje izgubio je susret na domacem parketu od lidera na tabeli, novosadski FOK, sa 3:2. U dramaticnom mecu koji je trajao vise od dva sata, Novosadjanke su boljom igrom na mrezi i jacom koncentracijom dobile peti presudni set i zabelezile vaznu pobedu u trci za titulu prvaka. Vranjanke su pruzile maksimum i sa izjednacenim sansama usle u poslednji peti set, ali je odlucio kvalitet igracica novosadskog FOK-a i bodovi su otisli u nepovrat. U sledecm kolu vranjske odbojkasice imace priliku da poprave los start u prolecnom delu sampionata, jer im u goste dolazi slab tim Rode iz Beograda. Posle ovog kola ekipa Vranja je i dalje na sedmom mestu na tabeli sa 25 osvojenih bodova.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Poraz vranjskih odbojkasica. Možda želite da dodate Vaš komentar ?