Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Poraz Radnika i Dinama u drugom kolu Super lige Srbije

Objavljeno u Sport

Objavljeno July 30, 2018 Nema komentara

Poraz Radnika i Dinama u drugom kolu Super lige Srbije. Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su na gostovanju u Lučanima od domaćeg tima Mladosti rezultatom 1:0. Surduličani su prvo poluvreme okončali bez primljenog gola, ali su u nastavku popustili u koncentraciji pred svojim golom i njihova se mreža zatresla u 52. minutu. trener surduličkog superligaša Mladen Dodić pravda svoje igrače umorom posle susreta sa Partizanom “u kome su istrošili i snagu i motivaciju”. Posle odigrana dva kola nacionalnog šampionata u najelitnijem fudbalskom rangu u Srbiji, Radnik zauzima deseto mesto na tabeli sa tri osvojena boda.

Vranjski Dinamo je pred oko dve hiljade gledalaca u Surdulici doživeo minimalan poraz od favorizovane ekipe beogradskog Partizana, primivši gol u 83. minutu. Vranjanci su se lavovski borili protiv crno-belih, ali su na početku drugog dela igre ostali bez isključenog Nikole Đurića i skoro 40 minuta igrali sa igračem manje. Posle ovog kola Dinamo je na petnaestom, pretposlednjem mestu na tabeli Super lige bez bodova, a već narednog vikenda očekuje ga teško gostovanje u Nišu protiv odlične ekipe domaćeg Radničkog.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Poraz Radnika i Dinama u drugom kolu Super lige Srbije. Možda želite da dodate Vaš komentar ?