Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Ženski odbojkaški klub Vranje izgubio je od odbojkašica Rode iz Beograda sa 3:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno October 04, 2018 Nema komentara

 Vranjske odbojkašice porazom na svom parketu startovale u novom šampionatu Prve lige Srbije. Ženski odbojkaški klub Vranje izgubio je susret prvog kola nove sezone od odbojkašica Rode iz Beograda sa 3:1 u setovima. Beograđanke su bile bolje tokom celog toka ove utakmice i zasluženo osvojile prve bodove u novom šampionatu. Sportski direktor Vranjanki Dušan Đedović, međutim, nije nezadovoljan izdanjem svojih igračica, već je mnogo više okrenut objektivnim okolnostima takmičenja vranjskih odbojkašica u ovom rangu takmičenja koje predstavljaju često nepremostive teškoće za Upravu kluba. “Najbliži grad gde putujemo na zapadu Srbije je Gornji Milanovac, a na severu Smederevo, što znači da naš klub mora da putuje uglavnom u Vojvodinu, Beograd i Zapadnu Srbiju, jer na jugu i istoku zemlje nema timova u Prvoj ligi Srbije, što predstavlja veliki problem za normalno funkcionisanje kluba”, rekao je Đedović. Sportski direktor vranjskih odbojkašica navodi da zbog trećeg po redu ranga u Srbiji, klub mora da dovodi pojačanja sa strane, jer u ovom regionu nema dovoljno kvalitetnih igračica. “U našem klubu su po jedna igračica iz Negotina, Niša, Leskovca i Trstenika, iako dominiraju odbojkašice iz Vranja, a da smo dva ranga niže, tada bi sve igračice bile iz naše sredine”, kaže Đedović. Narednog vikenda u drugom kolu Prve lige, odbojkašice Vranja putuju u Valjevo, gde će odmeriti snage sa domaćom istoimenom ekipom od koje su Vranjanke objektivno bolje, pa se očekuje da osvoje prve bodove u novoj sezoni.

 

 

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Ženski odbojkaški klub Vranje izgubio je od odbojkašica Rode iz Beograda sa 3:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?

Ostavite komentar