Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Nišlije bolje od Surduličana u prijateljskom meču u Vladičinom Hanu

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 21, 2018 Nema komentara

Nišlije bolje od Surduličana u prijateljskom meču u Vladičinom Hanu. Superligaši Radnik i Radnički odigrali su juče na stadionu Kunjak prijateljsku utakmicu u kojoj su Nišlije bile bolje i pobedile sa 3:1. Strelac za tim surduličkog superligaša bio je Ivanović u 76. minutu, a za Nišlije dvostruki strelac bio je Jovanović u 45. i 80. minutu i Ristić u 43. minutu. Obe ekipe iskoristile su pauzu u prvenstvu Super lige da se što bolje pripreme za mečeve 17. kola narednog vikenda, kada Radnik dočekuje solidan tim Mladosti iz Lučana, a Radnički na Čairu igra sa liderom na tabeli Crvenom zvezdom. Po hladnom i neprijatnom vremenu ovaj zanimljiv susret na terenu potopljenom vodom posmatralo je pedesetak gledalaca, koji su povremeno uživali u lepim potezima fudbalera oba tima. Posle utakmice, trener Nišlija Lalatović rekao je da su se njegovi igrači čuvali za derbi sa Crvenom zvezdom, dok je pomoćni trener Radnika Goran Jocić zaključio da je prema prikazanoj igri rezultat previsok, jer su i njegovi fudbaleri imali šanse za postizanje golova.