Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Nemanja Milosavljević je prvo pojačanje u GKMF Vranje

Objavljeno u Sport

Objavljeno July 12, 2019 Nema komentara

Iskusni Nemanja Milosavljević je prvo pojačanje u GKMF Vranje, došao je iz Smedereva, pre toga igrao za beogradski Konjarnik, a ponikao je u našem klubu», saopštio je u izjavi za Sportski žurnal Goran Jović, predsednik i trener Gradskog kluba malog fudbala Vranje, člana Prve futsal lige Srbije, najelitnijeg ranga u zemlji.Jović sa svojim saradnicima čini napore da ojača igrački fond za start u novo prvenstvenoj sezoni u Prvoj futsal ligi.«Jači smo za iskusnog Milosavljevića, ali planiramo da dovedemo još nekoliko igrača i spremno dočekamo novi šampionat, svesni da neće biti lako, jer je smanjen broj timova u eliti futsala, a iz lige ispada jedan klub, pa će naš glavni cilj biti opstanak u društvu najboljih», jasan je Jović.Po rečima prvog čoveka GKMF Vranje iz kluba je otišao fudbaler Ilija Ristić.«Ristić je napustio GKMF Vranje i pojačao je surdulički Radnik, to je za sada jedini odlazak iz našeg kluba», kaže Jović.Podsećamo, GKMF Vranje je u plej aut fazi na kraju prošlogodišnjeg prvenstva, u baražu sa ekipom Zufo iz Bujanovca, uspeo da izbori opstanak u Prvoj futsal ligi.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Nemanja Milosavljević je prvo pojačanje u GKMF Vranje. Možda želite da dodate Vaš komentar ?

Ostavite komentar