Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Surdulički superligaš Radnik pobedio u prijateljskom meču u Surdulici ekipu Sileksa iz Kratova

Objavljeno u Sport

Objavljeno September 10, 2019 Nema komentara

Surdulički superligaš Radnik pobedio je u prijateljskom meču u Surdulici ekipu Sileksa iz Kratova, člana Prve lige Severne Makedonije, rezultatom 2:1, poluvreme 0:0.U zanimljivom i kvalitetnom susretu, pred oko 300 gledalaca, Radnik je u drugom poluvremenu «dodao gas» i golovima Markovića u 60. i Stevanovića u 87. minutu ovaj meč rešio u svoju korist.Jedini gol za goste iz Kratova postigao je Ivanovski u 82. minutu. Fudbaleri Radnika narednog vikenda u osmom kolu Super lige na svom terenu u Surdulici dočekuju odličan tim Napretka iz Kruševca.