Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Fudbaleri Dinama u vanrednom terminu 13. kola Prve lige igrali nerešeno 0:0 sa Zemunom

Objavljeno u Sport

Objavljeno October 10, 2019 Nema komentara

Fudbaleri Dinama u vanrednom terminu 13. kola Prve lige igrali su nerešeno 0:0 sa Zemunom u Gornjoj Varoši.Zemun je na ovom meču bio bolji rival, imao je nekoliko sjajnih prilika i izveo 11 kornera, a Dinamo samo jedan, ali je slaba završnica doprinela da se meč okonča bez golova.Domaći su krenuli agresivno od početka, ali je prvu priliku imao Vranjanac Mitić koji je šutirao sa 14 metara, a golman Zemuna Krunić sigurno intervenisao.Mitić je u 21. minutu sa ivice šesnaesterca snažno šutirao, ali je lopta proletela pored stative Krunićevog gola, a u finišu susreta zapretio je i Veškovac, ali je njegov šut blokirala odbrana Zemuna.U nastavku Zemun je imao par lepih prilika, ali su Adžibaba i Ristović bili neefikasni.Posle ovog meča Dinamo je na tabeli na četvrtoj poziciji sa 20 bodova.U subotu 13. oktobra vranjski prvoligaš dočekuje ekipu Radničkog iz Pirota koji je osmi na tabeli Prve lige sa 18 bodova.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Fudbaleri Dinama u vanrednom terminu 13. kola Prve lige igrali nerešeno 0:0 sa Zemunom. Možda želite da dodate Vaš komentar ?