Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Vranjski Dinamo u 20. kolu Prve lige savladao ekipu Sinđelića iz Beograda

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 19, 2019 Nema komentara

Vranjski Dinamo je u 20. kolu Prve lige savladao ekipu Sinđelića iz Beograda rezultatom 4:1 u najboljoj igri ove jeseni na stadionu “Jumka”. Strelci za Dinamo bili su Stevanović u 10. minutu, Veličković u 25, Nedeljković u 55. i Petrović u 77. minutu, a strelac poćasnog pogotka za goste bio je Đorđević u 66. minutu. Trener Dinama Dragan Antić ocenio je posle meča sa Sinđelićem “da je rezultat realan i u skladu sa odnosom snaga na terenu”. “Zadovoljan sam pobedom, a rezultat je realan, jer nismo iskoristili veći broj prilika u prvom poluvremenu”, rekao je trener Antić. Posle ovog kola, Dinamo se našao na šestom mestu na tabeli Prve lige sa 29 bodova. U sledećem kolu narednog vikenda, vranjski prvoligaš je pred najtežim gostovanjem u jesenjoj polusezoni, jer se sastaje sa ekipom Zlatibora u Čajetini koja je na drugoj poziciji na tabeli sa 35 bodova, koliko ima i prvoplasirani Grafičar iz Beograda.