Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Fudbaleri surduličkog Radnika slavili su u Kruševcu pobedu nad Napretkom rezultatom 1:0

Objavljeno u Sport

Objavljeno February 27, 2020 Nema komentara

Fudbaleri surduličkog Radnika u 23. kolu Super lige slavili su u Kruševcu pobedu nad domaćim Napretkom rezultatom 1:0, poluvreme 0:0.Gol odluke postigao je do 81. minuta rezervista Stamenković tri minuta kasnije, kada se najbolje snašao u gužvi ispred gola Kruševljana nakon izvedenog kornera i smestio loptu u mrežu Napretka.Prvo poluvreme okončano je bez golova, iako je prilika bilo i na strani domaćina.Posle ovog kola Radnik je napravio skok na tabeli Super lige, sa trinaeste na jedanaestu poziciju sa 23 osvojena boda.U narednom 24. kolu u nedelju 1. marta Surduličani su domaćini beogradskom radu koji sa 15 bodova zauzima pretposlednje, 15. mesto na tabeli, pa je to prilika za Surduličane da ostvare pobedu i sa nova tri boda krenu prema sredini tabele.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Fudbaleri surduličkog Radnika slavili su u Kruševcu pobedu nad Napretkom rezultatom 1:0. Možda želite da dodate Vaš komentar ?