Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Rukometni klub Vranje 1957 doživeo poraz od tima Mokre Gore iz Zubinog Potoka rezultatom 28:32

Objavljeno u Sport

Objavljeno March 03, 2020 Nema komentara

Rukometni klub Vranje 1957 u 12. kolu Super «B» lige «Istok-Zapad» doživeo je na svom parketu neočekivan poraz od tima Mokre Gore iz Zubinog Potoka na Kosovu i Metohiji rezultatom 28:32, poluvreme 14:20.Mokra Gora je iznenadila Vranjance angažovanom i požrtvovanom igrom, posebno u prvom poluvremenu, kada je vodila sa šest golova razlike.Domaći rukometaši pokušavali su da u nastavku anuliraju visoko voćstvo gostiju iz prvog poluvremena, ali se Mokra Gora nije predavala, već je stalno bila u voćstvu i na kraju zasluženo odnela bodove iz Vranja.Posle ovog kola, Vranje 1957 nalazi se na desetom, pretposlednjem mestu na tabeli, dakle u zoni ispadanja, sa svega sedam osvojenih bodova, a od Vranjanaca jedini slabiji tim je ekipa Žitorađe iz istoimenog mesta pored Prokuplja koja u dosadašnjem toku šampionata nije osvojila nijedan bod.U narednom 13. kolu sledećeg vikenda Vranjanci su slobodni.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Rukometni klub Vranje 1957 doživeo poraz od tima Mokre Gore iz Zubinog Potoka rezultatom 28:32. Možda želite da dodate Vaš komentar ?