Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Fudbaleri Radnika slavili pobedu sa Radnickim iz Pirota

Objavljeno u Sport

Objavljeno July 23, 2020 Nema komentara

Fudbaleri surduličkog superligaša Radnika slavili su ubedljivu pobedu u prijateljskom susretu sa prvoligašem Radničkim iz Pirota rezultatom 5:1, poluvreme 0:0.U otvorenoj i borbenoj igri na Gradskom stadionu u Surdulici bez prisustva publike, Radnikovi strelci Danoski i Makarić nisu uspeli da savladaju golmana gostiju Kojića, dok su Piroćanci u par navrata šutirali na gol domaćih, ali bez efekta.U drugom delu igre gosti su došli u voćstvo pogotkom Dojkića u 56. minutu, ali je minut kasnije Spasić postigao prvi gol za Surduličane i otvorio vatromet pogodaka u mreži Radničkog.Spasić se još jednom upisao u strelce u 76. minutu, a golove za Radnik postigli su Dimitrić u 64, Stamenković u 84. i Pavlov u 90. minutu.Trener radnika Simo Krunić isprobao je 22 fudbalera na meču sa Piroćancima, a osim standardnih prvotimaca, povoljan utisak ostavili su i omladinci i novajlije, pa Surduličani spremno dočekuju start u narednom šampionatu Super lige 1. avgusta, kada gostuju beogradskom Voždovcu.