Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Lučanci preokretom do pobede

Objavljeno u Sport

Objavljeno August 06, 2020 Nema komentara

Surdulički Radnik u drugom kolu Super lige Srbije poražen je na svom terenu od Mladosti iz Lučana, rezultatom 2:3, poluvreme 1:1.

Gosti iz Lučana su poveli golom Mićevića u 26. minutu, a izjednačio je Makarić minut pred kraj prvog poluvremena.

Surduličani su poveli sa 2:1 pogotkom Mitoševića u 80. minutu, kada se Radniku nasmešila pobeda nad solidnim rivalom iz Lučana, ali je Odita u 90. minutu postigao gol za preokret, a pobedu gostima doneo je Babić u nadoknadi utakmice preciznim udarcem sa 16 metara.

Fudbaleri Radnika su se borili na ovom meču, žarko su želeli pobedu, ali nisu imali sreće da preko Danoskog i Jovića postignu golove, pa Lučanci zasluženo odnose bodove sa Gradskog stadiona u Surdulici.

Posle ovog kola Radnik zauzima osmu poziciju na tabeli Super lige sa tri osvojena boda iz dva odigrana kola.

U narednom trećem kolu šampionata Super lige, u nedelju 9. avgusta, Radnik gostuje u Kruševcu, gde će odigrati prvenstveni meč sa domaćim Napretkom.