Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Radnik pobedio Vozdovac sa 3:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno August 03, 2020 Nema komentara

Surdulički Radnik u prvom kolu novog šampionata Super lige slavio je u Beogradu na «krovu» protiv domaćeg Voždovca rezultatom 3:1, poluvreme 1:0.Strelci za goste iz Surdulice bili su Makarić u 35. i 64. minutu i Pavlov iz jedanaesterca u 86, a za Voždovac jedini gol postigao je Nišić u 84. minutu.Posle prvog kola nove prvenstvene sezone, Radnik je šesti na tabeli Super lige sa osvojena tri boda.Naredno drugo kolo Super lige igra se u sredu 5. avgusta, kada Radnik u Surdulici dočekuje Mladost iz Lučana, ekipu koja je takođe startovala pobedom u novom šampionatu nad timomJavor Matisa iz Ivanjice rezultatom 2:1.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Radnik pobedio Vozdovac sa 3:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?