Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Morava iz Vladičinog Hana poražena od ekipe Trstenik sa 1:3

Objavljeno u Sport

Objavljeno October 29, 2020 Nema komentara

Morava iz Vladičinog Hana u 13. kolu Srpske lige «Istok» poražena je na svom «Kunjaku» od ekipe Trstenik PPT rezultatom 1:3, poluvreme 0:1. Posle ovog kola, Morava je pala na 18. mesto na tabeli sa 10 bodova, a u 14. kolu narednog vikenda Hančane u Zaječaru očekuje tim Kablova, koji je na 16. poziciji na tabeli sa 11 bodova.Drugi srpskoligaš iz Pčinjskog okruga, Pčinja iz Trgovišta, igrala je u Prokuplju sa domaćim Topličaninom nerešeno 1:1, poluvreme 0:0, a strelci su bili Ćuković u 60. minutu za goste iz Trgovišta i Pavlović u 82. minutu za Prokupčane.Posle ovog kola, Pčinja je na 13. poziciji na tabeli sa 17 bodova, a u 13. kolu narednog vikenda u Trgovištu gostuje lider na tabeli, Budućnost iz Popovca koji je u dosadanjih 13 kola osvojio 35 bodova.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Morava iz Vladičinog Hana poražena od ekipe Trstenik sa 1:3. Možda želite da dodate Vaš komentar ?