Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Morava iz Vladičinog Hana poražena u Prahovu

Objavljeno u Sport

Objavljeno October 08, 2020 Nema komentara

U 11. kolu Srpske lige «Istok», koje je odigrano u sredu 7. oktobra, Morava iz Vladičinog Hana je poražena u Prahovu, a Pčinja je u Trgovištu savladala goste iz Mrštana kod Leskovca.Dunav je u Prahovu pobedio Moravu rezultatom 3:1, poluvreme 0:1, u meču u kome je prvi deo igre pripao Hančanima, ali su domaći fudbaleri napravili preokret za 10 minuta u drugom poluvremenu i došli do pobede i nova tri boda.Hančani su poveli golom Miladinovića u 45. minutu, izjednačio je Antić u 65, a Jakovljević je golovima u 69. i 75. minutu postavio konačan rezultat.Posle ovog kola Morava je na 16. mestu sa devet bodova, a u narednom 12. kolu pred Hančanima je težak ispit na njihovom «Kunjaku», meč sa liderom na tabeli Srpske lige «Istok» Timokom iz Zaječara koji je u dosadašnjem toku šampionata osvojio 30 bodova.