Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Tim Vojske Srbije Nebeski anđeli pobedio je u Bošnjacu kraj Lebana domaci tim Jedinstva sa 1:0

Objavljeno u Sport

Objavljeno October 13, 2020 Nema komentara

Tim Vojske Srbije Nebeski anđeli u devetom kolu Zone «Jug» pobedio je u Bošnjacu kraj Lebana domači tim Jedinstva sa 1:0, poluvreme 1:0, golom Marka Mitića u 30. minutu. «Anđeli» su već u 3. minutu imali sreće da štoper domaćih Bošnjak nije iskoristio jedanaesterac, da je Mitić spretno iskoristio svoju priliku i doveo goste u voćstvo koje su «vojnici» znalački sačuvali do kraja meča.Posle ovog kola, Nebeski anđeli su na drugom mestu na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

Fudbaleri Vranjske Banje igrali su na svom stadionu kraj železničke pruge nerešeno 0:0 sa Jablanicom iz Medveđe u meču koji je u prvom poluvremenu protekao u igri bez prilika za golove.U nastvaku Banjčani su zaigrali ofanzivnije i agresivnije, ali su propustili nekoliko izglednih prilika za golove, pa je susret okončan najnepopularnijim rezultatom u fudbalu.Posle ovog kola, Banjčani se nalaze na 11. mestu na tabeli sa 10 osvojenih bodova, a narednog vikenda u 10. kolu Vranjska Banja u Pukovcu igra protiv Svetlosti iz Badnjevca, tima koji je sedmi na tabeli 14 bodova.Alakince je na svom terenu slavilo protiv Jedinstva iz Grdelice ubedljivim rezultatom 5:1, poluvreme 2:0, golovima Nikolića u 18, 20. i 48. minutu, Jovića u 53. i Dobrića u 70. minutu, dok je počasni gol za goste postigao Stoiljković u 55. minutu.Posle ovog kola, fudbaleri Alakinca zauzimaju visoku treću poziciju na tabeli sa 17 bodova.Narednog vikenda u 10. kolu na programu je derbi Pčinjskog okruga, utakmica između Nebeskih anđela i Alakinca na stadionu u Bazi «Jug» kod Bujanovca.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Tim Vojske Srbije Nebeski anđeli pobedio je u Bošnjacu kraj Lebana domaci tim Jedinstva sa 1:0. Možda želite da dodate Vaš komentar ?