Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Fudbaleri Radnika izgubili meč 13. kola šampionata Super lige od Crvene zvezde sa 1:4

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 02, 2020 Nema komentara

Fudbaleri surduličkog Radnika izgubili su meč 13. kola šampionata Super lige od beogradske Crvene zvezde sa 1:4, poluvreme 0:2.Goleadu Beograđana otvorio je mladi Gavrić lepim golom u 16. minutu, Ben je u 40. minutu uvećao voćstvo Zvezde i postavio konačan rezultat prvog dela igre.Kanga je u nastavku susreta u 53. minutu povećao voćstvo gostiju na 3:0, Radnikov «rezervni» golgeter Ukrajinac Pavlov smanjio je na 1:3 u 56. minutu, a Vukanović je postavio konačan ishod meča u Surdulici golom u 63. minutu.Posle ovog kola, Radnik se nalazi na 15. mestu na tabeli sa 14 bodova, a u narednom 14. kolu Surduličane očekuje teško gostovanje u Nišu gde će im domaćin biti Radnički, osmoplasirani tim na tabeli Super lige sa 21 osvojenim bodom.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Fudbaleri Radnika izgubili meč 13. kola šampionata Super lige od Crvene zvezde sa 1:4. Možda želite da dodate Vaš komentar ?