Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Morava iz Vladičinog Hana ostvarila pobedu na gostovanju u Zaječaru nad domaćim timom Kablova sa 2:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 04, 2020 Nema komentara

Petnaesto kolo Srpske lige «Istok» obeležili su poraz Pčinje u Trgovištu i pobeda hanske Morave u Zaječaru. Pčinja je poražena od lidera na tabeli Budućnosti iz Popovca rezultatom 1:2, poluvreme 0:0, u čvrstoj i izjednačenoj igri u kojoj su se gosti bolje snašli u završnici i obezbedili važnu pobedu u trci za titulu jesenjeg pravaka.Posle ovog kola Pčinja je na 15. mestu na tabeli sa 17 bodova, Morava iz Vladičinog Hana ostvarila je pobedu na gostovanju u Zaječaru nad domaćim timom Kablova sa 2:1, poluvreme 0:0, u meču u kome su oslabljeni domaćini dugo odolevali Hančanima.Posle ovog kola Morava je na 16. poziciji na tabeli sa 13 bodova, a u narednom kolu Hančani su domaćini Jedinstvu iz Paraćina, koja je na 13. mestu na tabeli sa 18 bodova.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Morava iz Vladičinog Hana ostvarila pobedu na gostovanju u Zaječaru nad domaćim timom Kablova sa 2:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?