Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Rukometni klub Vranje 1957 pobedio ekipu Bele Palanke rezultatom 27:21

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 12, 2020 Nema komentara

Rukometni klub Vranje 1957 u petom kolu Super «B» lige «Istok-Zapad» pobedio je na svom parketu ekipu Bele Palanke rezultatom 27:21, poluvreme 14:13.Vranjanci su boljom igrom, posebno u drugom poluvremenu, nadigrali goste iz Bele Palanke i zabeležili drugu vezanu pobedu u ovom šampionatu, dok je u prvom delu igre viđena gotovo izjednačena borba domaćih i gostujućih rukometaša.Posle ovog kola, RK Vranje 1957 nalazi se na šestom mestu na tabeli Super «B» lige «Istok-Zapad» sa četiri osvojena boda i bilansom od dve pobede i tri poraza.U narednom šestom kolu, Vranjanci gostuju u Prokuplju gde će igrati protiv domaćeg Topličanina, devetoplasiraneog tima na tabeli sa tri osvojena boda.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Rukometni klub Vranje 1957 pobedio ekipu Bele Palanke rezultatom 27:21. Možda želite da dodate Vaš komentar ?