Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Ženski odbojkaški klub Vranje izgubio utakmicu sa ekipom Radnički Blasters iz Beograda rezultatom 0:3

Objavljeno u Sport

Objavljeno February 09, 2021 Nema komentara

Ženski odbojkaški klub Vranje u 16. kolu Prve lige izgubio je utakmicu sa ekipom Radnički Blasters iz Beograda rezultatom 0:3, po setovima 20:25, 20:25, 10:25. Beograđanke su s pravom proglašene favoritima u susretu sa Vranjankama, što su ubedljivo dokazale naročito u trećem setu kada su potpuno nadigrale domaći tim i visokim rezultatom dobile treći set.«Žokice» su pružile jak otpor u prva dva seta, kada su pokazale da ovaj tim ima potencijala i da je trenutna kriza odraz neiskustva jednog broja odbojkašica koje nisu u stanju da amortizuju iskusnije igračice.Posle ovog kola, ŽOK Vranje zauzima 11. pretposlednje mesto na tabeli sa sedam osvojenih bodova.U narednom 17. kolu, Vranjanke gostuju u Novim Banovcima u Sremu, gde ih dočekuje ekipa Omladinca, koja je treća na tabeli Prve lige sa 39 bodova, koliko ima i drugoplasirani radnički Blasters.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Ženski odbojkaški klub Vranje izgubio utakmicu sa ekipom Radnički Blasters iz Beograda rezultatom 0:3. Možda želite da dodate Vaš komentar ?