Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Surdulički Radnik u 25. kolu Super lige na svom terenu savladao Novi Pazar sa 4:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno March 04, 2021 Nema komentara

Surdulički Radnik je u 25. kolu Super lige na svom terenu savladao Novi Pazar sa 4:1, poluvreme 1:1.Pazarci su odlovelai napadima domaćina tokom prvog poluvremena, kada su Surduličani poveli golom Subotića u 12. minutu, ali je Dragutinović uspeo da poravna rezultat u 42. minutu.U nastavku meča proradio je najbolji strelac lige Makarić, golom najpre u 55. pa 57. minutu, da bi konačan ishod susreta u Surdulici postavio Spasić u 90. plus 3. minutu.Surdulički superligaš je propustio da realizuje nekoliko dobrih prilika za gol, ali su Makarić, Bogdanovcki i Danoski bili nespretni, a solidni golman gostiju Drobnjak uspešno je zaustavio njihove šuteve prema svojoj mreži.Novi Pazar nije bio bez šansi za golove, ali te prilike nije realizovao Kiković, dok je Aganspahić pogodio stativu Radnikovog gola.Posle ovog kola Radnik se nalazi na osmom mestu na tabeli sa 38 bodova.U narednom 26. kolu, Surduličani igraju u gostima protiv Inđije, ekipe koja na tabeli Super lige zauzima 14. poziciju sa 29 osvojenih bodova.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Surdulički Radnik u 25. kolu Super lige na svom terenu savladao Novi Pazar sa 4:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?