Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Derbi Pčinjskog okruga okončan nerešenim ishodom 1:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno September 20, 2021 Nema komentara

Utakmicu šestog kola Srpske lige «Istok» između vranjskog Dinama i Pčinje u Trgovištu obeležio je u negativnom smislu sudija Nikola Đorđević iz Leskovca koji je otvoreno sudio protiv Vranjanaca i pomogao doaćem timu da nezasluženo osvoji bod.Derbi Pčinjskog okruga okončan je nerešenim ishodom 1:1, poluvreme 0:0, a sudija Đorđević je dao dva crvena kartona igračima Dinama, Đorđeviću i Spasiću, i dosudio nepostojeći, folirantski jedanaesterac za Pčinju i time sprečio poraz tima iz Trgovišta.Dinamo je golom Milenkovića u 47. minutu poveo sa 1:0, a Petrović je realizovao nepostojeći penal i poravnao rezultat.Sudija Đorđević je podelio ukupno devet žutih kartona, od kojih Pčinji pet, zbog neočekivano grube igre domaćih igrača koji su igrali na sve ili ništa u želji da ne birajući sredstva slave pobedu nad ekipom Dinama.U Dinamu su rečenicom od dve reči prokomentarisali skandalozno suđenje sudije Đorđevića: «Nemamo komentar»!Posle ovog kola Dinamo je sa dva boda na 12, a Pčinja sa istim brojem bodova na 13. mestu na tabeli Srpske lige «Istok».

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Derbi Pčinjskog okruga okončan nerešenim ishodom 1:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?