Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Radnik u 11. kolu Super lige igrao sa Čukaričkim na Banovom brdu nerešeno 1:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno September 28, 2021 Nema komentara

Surdulički radnik u 11. kolu Super lige igrao je sa beogradskim Čukaričkim na Banovom brdu nerešeno 1:1, poluvreme 1:1.Surduličani su tokom cele utakmice bili ravnopravan partner u tvrdoj i borbenoj igri u kojoj je domaći tim imao veći posed lopte i isti broj šansi kao i gost sa juga Srbije.Radnik je poveo golom Spasića u 16. minutu, a konačan rezultat meča postavio je Kajević u 27. minutu.Posle ovog kola surdulički superligaš na tabeli zauzima 13. mesto sa 10 osvojenih bodova.U narednom 12. kolu Radnik u Surdulici dočekuje ekipu novosadskog Proletera koja je na 12. poziciji na tabeli sa 11 bodova.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Radnik u 11. kolu Super lige igrao sa Čukaričkim na Banovom brdu nerešeno 1:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?