Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Vranjska Banja izgubila susret sa ekipom Puste Reke iz Bojnika na svom terenu sa 1:3

Objavljeno u Sport

Objavljeno September 07, 2021 Nema komentara

Morava iz Vladičinog Hana u trećem kolu Zone «Jug» pobedila je solidnu ekipu Plantaže iz Donje Stopanje kod Leskovca rezultatom 3:2, poluvreme 1:0 i nagovestila borbu za vrh tabele.Hančani posle ovog kola zauzimaju drugo mesto na tabeli sa sedam bodova, a u narednom četvrtom kolu sastaju se u Medveđi sa timom Jablanice koja je na tabeli na petoj poziciji sa takođe sedam bodova.Alakince je na svom terenu pobedilo tim Poleta 1980 sa Kosova i Metohije sa 4:3 i poboljšalo je bodovni saldo i položaj na tabeli na kojoj zauzima sedmo mesto sa pet bodova.U narednom četvrtom kolu Alakinčani gostuju u Čekminu gde ih dočekuje istoimeni zonaš koji je na 13. mestu na tabeli sa jednim osvojenim bodom.Trnovac je na svom terenu igrao nerešeno 1:1 protiv Jablanice iz Medveđe, pa je sa četiri osvojena boda osmi na tabeli Zone «Jug».U narednom klu Trnovčani u Lebanu igraju sa domaćim timom Radana koji je na četvrtom mestu na tabeli sa sedam bodova.Tim Vojske Srbije Nebeski anđeli igrali su protiv Radana na stadionu u Bazi «Jug» kod Bujanovca i postigli nerešen rezultat 3:3, poluvreme 1:1, pa su sa dva osvojena boda na 12. poziciji na tabeli.U narednom četvrtom kolu «Anđeli» igraju u gostima sa Vranjskom Banjom.Vranjska Banja je izgubila susret sa ekipom Puste Reke iz Bojnika na svom terenu sa 1:3, poluvreme 1:0 i pala je na 15. mesto na tabeli još uvek bez osvojenog boda.U narednom četvrtom kolu Banjčani su opet domaćini na stadionu kraj železničke pruge, gde će se sastati sa Nebeskim anđelima.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Vranjska Banja izgubila susret sa ekipom Puste Reke iz Bojnika na svom terenu sa 1:3. Možda želite da dodate Vaš komentar ?