Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Vranjski Dinamo kao gost savladao ekipu Zemuna rezultatom 1:0

Objavljeno u Sport

Objavljeno September 09, 2021 Nema komentara

Vranjski Dinamo je u pretkolu Kupa Srbije kao gost savladao ekipu Zemuna rezultatom 1:0, poluvreme 1:0. Duel dojučerašnjih prvoligaša odlučio je Vranjanac Marković golom u 13. minutu, a Dinamo je tu prednost u zanimljivom meču na stadionu u Gornjoj Varoši uspeo da sačuva i plasira se u naredno kolo Kupa Srbije.Vranjanci su imali više izglednijih prilika u odnosu na Zemunce, nisu ih iskoristili, a junak utakmice golman Dinama Mladenović uspešno je ukrotio napadače domaćih i sačuvao svoju mrežu do kraja meča. Vranjskog srpskoligaša u prvom kolu Kupa Srbije očekuje duel sa jednom od ekipa Prve ili Super lige, što će na stadion «Jumka» privući veliki broj gledalaca sa juga Srbije.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Vranjski Dinamo kao gost savladao ekipu Zemuna rezultatom 1:0. Možda želite da dodate Vaš komentar ?