Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Surdulički Radnik u 16. kolu Super lige igrao u Gornjem Milanovcu sa domaćim Metalcem nerešeno 1:1

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 08, 2021 Nema komentara

Surdulički Radnik u 16. kolu Super lige igrao je u Gornjem Milanovcu sa domaćim Metalcem nerešeno 1:1, poluvreme 0:1.Surduličani su ispustili pobedu u meču u kome su bili opasniji rival od domaćina, vodili do 78. minuta golom Hodžića u 24. minutu, a onda su nesmotrenošću odbrambenih igrača primili gol dvanaest minuta pre kraja, kada je igrač Metalca Šarić iz blizine postigao izjednačujući pogodak.Trener Radnika Dušan Đorđević ocenio je nerešeni ishod u Gornjem Milanovcu kao najpravedniji.«Obe ekipe, Metalac i Radnik, nalaze se u donjem delu tabele, a prema prikazanim igrama zaslužuju gornji deo tabele. Znali smo da je Metalac mlada i poletna ekipa, bilo je teško, ali smo prvi dali gol. Uspeli su domaćini da izjednače, a mi smo propustili izgledne prilike da dođemo do celog plena, pa je nerešeno najpravedniji ishod», rekao je Đorđević.Radnik se posle ovog kola nalazi na 12. mestu na tabeli sa 15 bodova, a superligašima predstoji dvonedeljna pauza zbog poslednje dve utakmice reprezentacije Srbije u kvalifikacijama za svetsko fudbalsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Surdulički Radnik u 16. kolu Super lige igrao u Gornjem Milanovcu sa domaćim Metalcem nerešeno 1:1. Možda želite da dodate Vaš komentar ?