Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube

Vranjski Dinamo ubedljivo poražen od Vlasine u Vlasotincu rezultatom 6:2

Objavljeno u Sport

Objavljeno November 23, 2021 Nema komentara

Vranjski Dinamo je u 15. poslednjem jesenjem kolu Srpske lige «Istok» ubedljivo poražen od Vlasine u Vlasotincu rezultatom 6:2, poluvreme 2:2.Vranjanci su dobro izdržali prvo poluvreme i parirali rivalu na njegovoj «Rosulji», pa su do 20. minuta vodili sa 2:0, golovima Cvetkovića u 15. i Savića u 19. minutu.Vlasotinčanin A. Stojković je smanjio na 2:1 pogotkom u 27. minutu, a Milić je u 45. poravnao rezultat i sa tim ishodom je okončan prvi deo igre.U nastavku je A. Stojković postigao svoj drugi gol u 48. minutu za 3:2 za domaće, Miljković je u 52. povisio na 4:2, A. Stojković je u 57. dao svoj treći gol za 5:2, a isti igrač se po četvrti put upisao u strelce golom u 62. minutu – 6:2 za Vlasinu. Dinamo se na kraju jesenje polusezone plasirao na 15. pretposlednju poziciju na tabeli sa sedam osvojenih bodova, a da nije kažnjen oduzimanjem sedam bodova bio bi na 12. mestu sa 14 bodova.Jesen takmičarske sezone 2021/22 za vranjskog srpskoligaša je za zaborav, pa u zimskoj pauzi neophodna reorganizacija ekipe i stručnog štaba kako bi na proleće bila sprečena velika bruka, silazak Dinama u zonski rang.Pčinja iz Trgovišta je u Negotinu igrala bez golova sa domaćim Hajduk Veljkom i osvajanjem jednog boda u gostima koliko-toliko uspešnije okončala jesenju polusezonu u Srpskoj ligi «Istok».Srpskoligaš iz Trgovišta je jesenju polusezonu završio na 11. mestu sa 17 osvojenih bodova i sa tendencijom da i na kraju sezone zadrži srpskoligaški status.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Vranjski Dinamo ubedljivo poražen od Vlasine u Vlasotincu rezultatom 6:2. Možda želite da dodate Vaš komentar ?