Surdulički Radnik sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca igrao nerešeno 3:3

Objavljeno u Sport

Objavljeno April 29, 2022 Nema komentara

????????????????????????????????????

Surdulički Radnik je u trećem kolu play out faze šampionata Super lige sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca igrao nerešeno 3:3, poluvreme 1:1.U dinamičnoj i utakmici koja je obilovala rezultatskim preokretima, postignuto je šest golova i propušteno nekoliko prilika na obe strane, a domaći tim je na kraju bio zadovoljniji osvojenim bodom, dok su gosti mogli jedino da žale zbog dva izgubljena boda koja su im mnogo važnija u borbi za opstanak.Radnik je poveo golom Subotića u drugom minutu, izjednačio je evrogolom Krajišnik u 27, što je bio konačan rezultat prvog dela igre.U nastavku Stojić je doveo u voćstvo goste iz Gornjeg Milanovca golom u 57. minutu, Subotić je poravnao rezultat u 63, Spasić doveo Radnik u voćstvo od 3:2 pogotkom u 66. minutu, a konačan ishod susreta postavio je Grbović u 78. minutu.Najbolje prilike za golove propustili su Babić za Radnik i Cvetković za Metalac.Radnik se posle trećeg kola doigravanja u šampionatu Super lige nalazi na 11. mestu na tabeli sa 39 bodova, a Metalac je i dalje na poslednjoj, 16. poziciji sa 29 bodova.U narednom četvrtom kolu play out faze prvenstva Super lige, Surduličani su domaćini Spartaku iz Subotice, koji zauzima 12. mesto na tabeli sa 38 bodova, a taj meč je na programu u ponedeljak drugog maja.

Nema komentara

Trenutno nema komentara u vezi Surdulički Radnik sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca igrao nerešeno 3:3. Možda želite da dodate Vaš komentar ?